Obilježen Međunarodni dan ljudskih prava u odgojnoj skupini Lavići

Dječja prava su temelj izgradnje naprednog društva, ali temelj za svijet mira i tolerancije je sredina gdje djeca uče, surađuju i odrastaju u međuovisnosti svih koji ih okružuju. Današnji dan, Međunarodni dan ljudskih prava, Lavići su obilježili u društvu djece Male škole romske populacije zajedničkom igrom, plesom i pjesmom, a mame Marina, Mateja, Vlatka i baka Hajra su za nas i s nama zamijesile kiflice i medenjake.

dan ljudskih prava1 dan ljudskih prava2 dan ljudskih prava3 dan ljudskih prava4 dan ljudskih prava5 dan ljudskih prava6 dan ljudskih prava7 dan ljudskih prava8 dan ljudskih prava9 dan ljudskih prava10 dan ljudskih prava11 dan ljudskih prava12dan ljudskih prava13 dan ljudskih prava14 dan ljudskih prava15 dan ljudskih prava16 dan ljudskih prava17 dan ljudskih prava18 dan ljudskih prava19 dan ljudskih prava20 dan ljudskih prava21 dan ljudskih prava22 dan ljudskih prava23 dan ljudskih prava24