Trenutno pregledavate Obilježavanje Dana školskog mlijeka u skupini Tintilinići

Obilježavanje Dana školskog mlijeka u skupini Tintilinići

Dan školskog mlijeka protekao je posebno zanimljivo u odgojnoj skupini Tintilinići vrtića Maslačak. Kako od mlijeka nastaje sir, prezentirao je svojim prijateljima iz skupine Matej S., čija obitelj se bavi proizvodnjom mlijeka i mliječnih proizvoda. Nakon prezentacije djeca su uživala u simboličkoj igri “Život na farmi”, a i edukativna slikovnica “Kako što nastaje” pomogla je Tintilinićima objasniti put mlijeka od livade do trgovine. Za kraj odgajateljice su pripremile zabavno natjecanje “Mužnja kravice” koja je protekla uz mnogo smijeha.

dan-mlijeka1 dan-mlijeka2 dan-mlijeka3 dan-mlijeka4 dan-mlijeka5 dan-mlijeka6 dan-mlijeka7 dan-mlijeka8 dan-mlijeka9 dan-mlijeka10 dan-mlijeka11 dan-mlijeka12 dan-mlijeka13