OBAVIJEST O RODITELJSKOM SASTANKU ZA RODITELJE NOVOUPISANE DJECE U DV SISAK NOVI

Poštovani roditelji,

plenarni roditeljski sastanak za roditelje novoupisane djece planiran za lipanj 2021. godine nije održan zbog nemogućnosti osiguravanja prostora za okupljanje velikog broja ljudi u skladu s epidemiološkim mjerama. Umjesto sastanka sastavili smo kratku brošuru sa svim važnim informacijama (koje biste dobili na roditeljskom sastanku) i poslali Vam na jednu od e-mail adresa navedenih u Zahtjevu za upis. Molimo Vas da ju pročitate i upoznate se s načinom rada našeg Vrtića, kao i samim procesom prilagodbe.

Ukoliko niste primili brošuru svakako nas kontaktirajte pa ćemo Vam ponovno poslati.

Roditeljski sastanak s matičnim odgojiteljima skupine u koju će biti uključeno Vaše dijete održat će se krajem kolovoza, o čemu ćete biti pravovremeno obavješteni.

Dobrodošli u Dječji vrtić Sisak Novi!