Trenutno pregledavate Novo priznanje DV Sisak Novi

Novo priznanje DV Sisak Novi

Koordinatorice za provođenje projekta “Veliki lov na biljke” u Dječjem vrtiću Sisak Novi Ivana Pandurić i Svjetluška Rupčić dobile su priznanje i certifikat za uspješan završetak projekta čiji su sudionici bili djeca iz skupine Zečići. Uručenje certifikata održano je u organizaciji Udruge Lijepa naša u dvorani Gastro Globusa u Zagrebu, u petak, 12. svibnja 2017. godine. Svečanosti obnove certifikata i dodijele statusa Međunarodne Eko škole nazočile su i pedagog Margareta Škofljanec te psiholog Ivana Barišić Perše. Projekt je usredotočen na biološku raznolikost s posebnim naglaskom na biljkama i njima pridruženim vrstama. Veliki lov na biljke namijenjen je djeci u dobi od 5 do 11 godina, a glavni cilj projekta je obrazovati djecu o biološkoj raznolikosti, njenoj važnosti, te ih poticati na pozitivno djelovanje.

certifikat1 certifikat2 certifikat3