Trenutno pregledavate Nova predstava „Vesela i tužna maska“ oduševila djecu

Nova predstava „Vesela i tužna maska“ oduševila djecu

Tijekom fašničkog razdoblja, odgajateljsko animatorski tim Dječjeg vrtića Sisak Novi Senka Kapelec i Ivanka Rođak, osmislile su novu interaktivnu predstavu za djecu „Vesela i tužna maska“. Predstava je premijerno izvedena u srijedu, 3. veljače 2015. godine u dvorani objekta Maslačak. Radnja ove predstave razvija se oko dvije maske, tužnoj i veseloj. Vesela maska želi svog tužnog prijatelja upoznati svim čarima smijeha, ljubavi, veselja, pjesme i igre te tako tužna maska postaje sretna na veselje djece koja aktivno sudjeluju u predstavi pjesmom i plesom.
Nakon objekta Maslačak predstava će biti izvedena i u ostalim objektima Dječjeg vrtića Sisak Novi.

vesela i tuzna maska1 vesela i tuzna maska2 vesela i tuzna maska3 vesela i tuzna maska4 vesela i tuzna maska5 vesela i tuzna maska6