Trenutno pregledavate Noć knjige – Noć superjunaka na Suncu

Noć knjige – Noć superjunaka na Suncu

U našem najmanjem vrtiću s najvećim srcem – vrtiću Sunce – po prvi puta je obilježena Noć knjige u kojoj su sudjelovali djeca, roditelji i odgojitelji.

Iako je program pod nazivom „Noć superjunaka na Suncu“ prvotno zamišljen kao niz aktivnosti na otvorenom, vrijeme nam nije bilo naklonjeno pa smo se družili u unutrašnjosti vrtića. Batman, Superman, Hulk i ostala Marvelova družina, samo su neki od likova koji su oživjeli barem na jednu noć – vrijedno i marljivo su izrađivali maske, natjecali se u slaganju puzzli, čitali stripove, a potom uživali u projekciji crtića sa nezaobilaznim kokicama i sokom.

Bila je to stvarno nezaboravna večer u kojoj smo svi uživali, a kako nam je bilo – pogledajte u našoj galeriji slika!