Mjesec hrvatske knjige Dobre osice započele izložbom

Dugogodišnja dobra suradnja Dječjeg odjela knjižnice i vrtića “Sunce” započela je izložbom radova ilustracija priče Šume Striborove. Naime, u obilježavanje 100 godina od objavljivanja Priča iz davnina uključile su se mnogobrojne ustanove u Hrvatskoj, od predškolskih do znanstvenih tijekom cijele 2016., pa tako tradicionalno i naš Vrtić i Knjižnica. Djeca skupine “Dobre osice” kroz projekt “Ivanin svijet bajki” upoznali su se sa djelima I.B.Mažuranić na različite načine, a jedan od njih bio je i ilustriranje priča. Dio toga je izloženo i možete pogledati na Odjelu dječje knjižnice, zajedno sa igrama koju su nam u Tjednu djeteta naparavila djeca 4.razreda O.Š. D. Tadijanovića iz Mošćenice.

mjesec-knjige1 mjesec-knjige2 mjesec-knjige3 mjesec-knjige4 mjesec-knjige5 mjesec-knjige6