Mišići pomažu napuštenim psićima

U Dječjem vrtiću Sisak Novi i ove godine je uoči nadolazećih blagdana organizirano niz humanitarnih akcija. Mnoge skupine prikupljaju hranu, odjeću, obuću i igračke za svoje vršnjake slabijeg imovinskog stanja. Djeca iz starije jasličke skupine Mišići, na inicijativu odgajateljica Jasmine Čirak i Željke Blažević,  pokrenuli su akciju za pomoć napuštenim životinjama koje su smještene u Veterinarskoj stanici u Zagrebačkoj ulici. Ideja je oduševila djecu, a i njihove roditelje te je u nekoliko dana prikupljena puna kutija hrane, ogrlica, loptica, plišanih igračaka te novčanih donacija. Mišići još očekuju stare tople deke i prostirke, a potom će donaciju uručiti članovima Udruge za zaštitu životinja 60 + koji se brinu o psima koji se nalaze u Zagrebačkoj ulici. Cilj ove akcije je prije svega razvijanje suosjećanja prema životinjama i pomaganje svima u potrebi.

humanitarna-akcija-misica1 humanitarna-akcija-misica2 humanitarna-akcija-misica3