Trenutno pregledavate Maškare vratile ključeve grada

Maškare vratile ključeve grada

Kako je pokladnom veselju i vladavini maškara u Sisku došao kraj, red je bio da maškare vrate ključeve grada. U sisačkoj Gradskoj vijećnici to su i učinile na sebi svojstven način, veseljem, pjesmom i uz veliku buku. Male maškare dočekali su zamjenici gradonačelnice Marko Krička i Ivica Rendulić koji su ponovno preuzeli ključeve grada.
-Moram priznati da nisam baš zadovoljan njihovom vlasti, jer nam još nisu otjerali snijeg i dozvali sunce. Nisu se ni previše ludirali, jer nekad stvarno dobro dođe da se malo i opustimo zajedno, pogotovo s djecom koja su nešto najbolje od ovoga grada što imamo i onda je prekrasno što ovih tjedan dana oni vladaju nama – rekao je Krička preuzimaju ključeve grada. Vladavina maškara bila je kratka i slatka kao pokladnice kojima su se danas osladili i mali i veliki.

Foto: Donat Rogić

Tekst preuzet s Facebook stranice Grada Siska