Trenutno pregledavate Maškare kod gradonačelnice

Maškare kod gradonačelnice

Danas su sisačke maškare završile svoju dvotjednu vladavinu na području Grada Siska tako što su vratili ključ Grada gradonačelnici Kristini Ikić Baniček. Uz maškare ovom su se događaju u Gradskoj vijećnici pridružila djeca iz skupine Medvjedići s odgojiteljima i ravnateljicom Ljubicom Ivšić.
Uz krafne i sokove i u veseloj atmosferi gradonačelnica je pohvalila gusare jer su bili odgovorni i vratili ključ na vrijeme.
– Voljela bih da je fašnik više puta godišnje jer je bilo zabavno i rasterećeno uz ovako krasne maškare. Vjerujem da će ovi kostimi otjerati vjetar, visoku rijeku i da će nam proljeće doći na velika vrata – rekla je gradonačelnica.

Foto: Donat Rogić

maskare1 maskare2 maskare3 maskare4 maskare5 maskare6 maskare7 maskare8 maskare9 maskare10 maskare11