Trenutno pregledavate Loptice na izletu u Zagrebu

Loptice na izletu u Zagrebu

Dan pun uzbuđenja bio je za Loptice petak, 19. veljače 2016. godine. U dogovoru s roditeljima, odgajateljice Jasmina Pešut Silić i Vesna Pravdić organizirale su cjelodnevni izlet u Zagreb. Mališani su najprije posjetili Kazalište Trešnju gdje su uživali u predstavi Pipi Duga Čarapa. Potom su se uputili prema Maksimiru i stadionu GNK Dinamo. Djecu je dočekao predsjednik Nogometnog saveza Sisačko-moslavačke županije Davor Ivić koji im je pokazao prostorije kluba, svlačionice, teretanu te naravno tribine i nogometni teren. Loptice je najviše oduševila dvorana za tiskovne konferencije te su rado pozirali pokraj mikrofona poput pravih nogometnih zvijezda.

Foto: Donat Rogić

dinamo1 dinamo2 dinamo3 dinamo4 dinamo5 dinamo6 dinamo7 dinamo8 dinamo9 dinamo10