Trenutno pregledavate Lavići, Zmajići, Loptice i Smajlići izrađivali maske u Gradskom muzeju

Lavići, Zmajići, Loptice i Smajlići izrađivali maske u Gradskom muzeju

Aktivnosti u okviru projekta Sisačke šarene inkluzije, u kojem sudjeluje i Dječji vrtić Sisak Novi, nastavljene su u srijedu, 17. veljače s radionicama u Gradskom muzeju Sisak. Sudjelovali su predškolci i vrtićanci iz Dječjeg vrtića Sisak Novi iz objekta Maslačak. Odgojne skupine Lavići, Loptice i Smajlići te Zmajići izrađivali su MASKE PRIJATELJSTVA u Gradskom muzeju Sisak uz zabavnog voditelja Marijana Bogatića. Dok je jedna skupina izrađivala maske prijateljstva s malim volonterima Ivom,Teom, Lucijom, Kristinom, Nikom i Jakovom, druga skupina je bila u gostima u Dječjem vrtiću Sisak Stari u objektu Ciciban i obratno. Velika pomoć u izradi maski su bile i ravnateljica Dječjeg vrtića Sisak Novi-Ljubica Ivšić, odgajateljice i stručna služba – Štefica,Tihana,Vanda, Anamarija, Branka, Verica, Margareta te romski pomagač Željko Vasiljević. U posjet djeci došla je i predstojnica Ureda UNICEF-a za RH-gospođa Valentina Otmačić te Jagoda Novak, a iz Grada Siska-Kristina Sučić i Zrinka Hafizović te voditeljica Đurđica Friš.

inkluzija_muzej1 inkluzija_muzej2 inkluzija_muzej3 inkluzija_muzej4 inkluzija_muzej5 inkluzija_muzej6 inkluzija_muzej7 inkluzija_muzej8 inkluzija_muzej9 inkluzija_muzej10inkluzija_muzej11inkluzija_muzej12inkluzija_muzej13inkluzija_muzej14inkluzija_muzej15inkluzija_muzej16inkluzija_muzej17inkluzija_muzej18inkluzija_muzej19inkluzija_muzej20inkluzija_muzej21inkluzija_muzej22inkluzija_muzej23muzej1muzej2muzej3muzej4