Kraj godine “Dobre osice” obilježile izletom

Kao i svake godine kraj pedagoške godine obilježavamo cjelodnevnim izletom. Veselje i uzbuđenje trajalo je dugo jer su djeca mjesec dana ranije počela predlagati destinacije na koje bi željela ići. Ove godine posjetili smo kazalište “Trešnja” i odgledali sasvim neobičnu i iznimno zanimljivu predstavu “Crvenkapica”.  Nakon toga posjetili smo Tehnički muzej gdje smo se podsjetili i upoznali mnoge stvari koje smo spominjali i upoznali u našim projektima i aktivnostima tijekom ove godine. Posjet muzeju završili smo prolaskom kroz rudnik koji je u sklopu postava što je djeci bilo nevjerojatno iskustvo. A na kraju najveće veselje i iznenađenje izleta-piknik na Bundeku. Bio je to nezaboravan dan i veliko iskustvo za djecu vrtića Sunce. Galerija govori više od riječi.