Trenutno pregledavate Kazališni dan u Dječjem vrtiću Sisak Novi

Kazališni dan u Dječjem vrtiću Sisak Novi

Djeca iz objekata Tratinčica, Radost i Maslačak uživala su u lutkarskom mjuziklu Duška Mucala “Festival životinjskog carstva” koja je uprizorena u dvoranama Tratinčice i Maslačka, u utorak, 1. ožujka 2016. godine. Predstava govori o vječnoj borbi dobra i zla. Rukovodeći se poslovicom “Tko pjeva zlo ne misli” životinje su odlučile organizirati prvi festival životinjskog carstva. Svatko je na tom festivalu htio pobjediti, ali neki su htjeli na pošten način (pčelica i mrav) radom i usavršavanjem, dok su drugi htjeli na nepošten način pobjediti prevarom i podvalama (vuk i lija). Ovaj poučni mjuzikl pokazao je djeci da se poštenje uvijek isplati.

predstava1 predstava2 predstava3 predstava4 predstava5 predstava6 predstava7 predstava8 predstava9 predstava10 predstava11 predstava12 predstava13