Trenutno pregledavate Kada se VELIKE ruke slože sve se može

Kada se VELIKE ruke slože sve se može

Roditelji djece iz prošlogodišnje skupine  “Točkica” i ovogodišnje skupine  “Kružića” zajedno sa odgojiteljicama Marijom Matijašević i Majom Daljević organizirali su dvije “pravionice” poticaja za nadopunu trenutno aktualnih igara u skupini!
Roditelji su se rado odazvali – tate su osigurali sav potreban alat, palete, daske, tuljke i svoje mišiće, mame su se iskazale u bojanju/oslikavanju, kaširanju, lijepljenju i stvaranju vesele atmosfere!
Uz ugodno druženje i zaposlene ruke izradili smo: cigle, cestu, konstruktivne daščice, krugove raznih širina za konstruktivno-građevne igre, udaraljke za glazbene aktivnosti, brlog za igru sa  dinosaurima, dinosaurova jaja te garnituru od paleta za terasu.
Djeca su izrazito ponosna na svoje roditelje te često kroz igru spominju: “Ovo je napravio/la moj/a tata/mama!”
Veselimo se novim idejama!!
Pripremile odgojiteljice skupine “Kružići”