Trenutno pregledavate Jesen u skupini “Točkice”

Jesen u skupini “Točkice”

Dolaskom jeseni uz klasičnu igru s bojama djeca iz skupine “Točkice”, uz svoje odgajateljice, dopunili su i nečim novim. Već im dobro poznatu igru sa kistovima zamijenili su alternativnim načinom oslikavanja  papira. Kotrljajući klipove kukuruza, kestena i drugih plodina stvarali su zanimljive likovne radove. Zajedno sa odgajateljicama oslikali su drvo od kartona i polijepili mu grane i koru od drveta. Svakodnevno su istraživali plodine koje su sakupili kroz sakupljačke aktivnosti u suradnji sa roditeljima. Također su obilježili Dane kruha i zahvalnosti za plodove zemlje kroz igru sa tijestom i plodinama. Dio aktivnosti možete pogledati putem fotografija. 

Pripremile odgajateljice skupine “Točkice” Marija M. i Maja D.