Trenutno pregledavate Jesen u “Kapljicama”

Jesen u “Kapljicama”

Ta jesen tako bogata plodovima prirode, mirisna, raskošnih boja, šuškavog lišća i veselih pjesmica unosi radost u Kapljice.

Kapljice istražuju svim osjetilima, od kojih osjet okusa posebno raduje. Pa smo tako uživali u okusima domaćeg voća i povrća, a neki su po prvi puta kušali lješnjak i orah. Kukuruz, tikvice i divlji kesteni, osim što su lijepi, jako su dobar medij za istraživačke, likovne i glazbene aktivnosti. Rolamo kestene i kukuruz umočene u boju i ostavljamo zanimljiv trag na papiru. Izrađujemo šuškalice od njih koje koristimo za glazbene aktivnosti, uz jesenske  pjesmice uvijek dobro dođe pratnja instrumenata koje smo baš mi izradili. A uz vesele pjesmice uvijek idu i štapne lutkice… Pogledajte samo poneke od naših fotografija.

 
Odgojiteljice Štefica Čanak i Ivana Vinković