Jagodice i Zero proslavili godinu dana prijateljstva

Djeca iz skupine Jagodice i konj Zero iz Udruge za rekreacijsko i terapijsko jahanje KAS, proslavili su prvu godinu prijateljstva. Tim povodom odgojiteljice Melita Vujasić i Nora Hodak organizirale su jučer posebno druženje i proslavu uz šampanjac. Čim su Jagodice stigle dočekalo ih je veliko iznenađenje. Novo ždrijebe pobudilo je interes i pažnju mališana, ali i njihovih gostiju. Svako dijete je sa sobom dovelo jednog prijatelja da im pokažu kako se u našem vrtiću živi. Jagodicama su se pridružili u projektu “Konj moj prijatelj” osmero novoupisane djece kojima je ovo bio prvi susret sa Zero-om i ostalim konjima u Udruzi KAS. Nakon jahanja gostima su podijeljene medalje prijateljstva, a na povratku mališani su uzeli sijeno za svoj eko vrt.

kas1 kas2 kas3 kas4 kas5 kas6 kas7 kas8 kas9 kas10kas11 kas12 kas13 kas14 kas15 kas16 kas17