Trenutno pregledavate Jagodice i Zero ponovo zajedno

Jagodice i Zero ponovo zajedno

Udruga za terapijsko i rekreacijsko jahanje KAS ponovo je ugostila roditelje i djecu iz skupine Jagodice vrtića Tratinčica. I ovoga puta Jagodice su došle s istim ciljem – druženje s konjem Jagodica Zero. Redovite posjete rezultirale su time da se više gotovo nijedna Jagodica ne boji konja, nestao je strah te djeca sada slobodno ulaze u staje, prilaze konju, a posebno se vesele jahanju. Ni ovoga puta Jagodice i njihove odgajateljice Melita Vujasić i Nora Hodak nisu došle bez dara za svoga najdražega životinjskog prijatelja. Osigurali su hranu za konja u vrijednosti 1070 kuna, a novac su uzeli od svoje ušteđevine. Volonteri KAS-a pripremili su posebno iznenađenje za djecu. U sjeniku su napravili labirint od sijena što je upotpunilo ionako zabavne trenutke. Na rastanku su budući mali ekolozi koji već sada žive u skladu s prirodom, uzeli konjsko gnojivo za ekološke vrtove svojih prijatelja u starijim skupinama. Dio ekološkog gnojiva sačuvat će i za gnojidbu gredica uoči akcije “Jedno dijete jedan cvijet” koja će se održati 22. travnja 2016. godine u svim objektima Dječjeg vrtića Sisak Novi.

kas1 kas2 kas3 kas4 kas5 kas6 kas7 kas8 kas9 kas10 kas11 kas12 kas13 kas14 kas15