Jagodice ambasadori projekta “Uvijek pomozi ne povrijedi nikad”

Dan zaštite životinja posebno je obilježen u skupini Jagodice vrtića Tratinčica. Ambasadori projekta “Uvijek pomozi ne povrijedi nikad” posjetili su Bok prošli tjedan, gdje su uživali u raznim aktivnostima između ostalog i u branju kukuruza. Klipove su spremili i ponijeli u vrtić. U utorak, 4. listopada, na Dan zaštite životinja, zajedno sa svojim odgajateljicama Norom Hodak i Melitom Vujasić rulili su kukuruze, a zrnje spremili u vrećice za svoga prijatelja iz Udruge KAS konjića Zera. Jagodice se spremaju za ponovni susret sa Zerom, a poklonit će mu kukuruz koji su sami brali i pripremili za njega. Nakon što su spremili hranu za konja, tete Nora i Melita su im čitale priče iz Životinjskog carstva. Potaknuti pričom o ugroženoj kornjači Jagodice su samoinicijativno odlučile izgraditi stanište za ugroženu životinjicu.

dan-zivotinja1 dan-zivotinja2 dan-zivotinja3 dan-zivotinja4 dan-zivotinja5 dan-zivotinja6 dan-zivotinja7izlet-u-bok23izlet-u-bok24izlet-u-bok32