Trenutno pregledavate “Jabučice” u ulozi glumaca

“Jabučice” u ulozi glumaca

Povodom blagdana Sv. Nikole djeca iz skupine “Jabučice” su se potrudila uvježbati i odglumiti predstavu “U šumi Sv. Nikole” za roditelje i svu djecu. Zajedničkim dogovorom smo odabrali tekst, odredili uloge prema volji i interesima, izradili smo kapice, a i dekorirali svoju sobu dnevnog boravka koja nam je poslužila za scenu. U suradnji s roditeljima smo odabrali odjeću u bojama koje su najsličnije likovima koje smo glumili. Kako smo mi grupa koja teži poticanju razvoja i istraživanju digitalnih kompetencija, a u skladu s preporukama za pridržavanje mjera zbog covid situacije, pripremili smo vam video. Pogledajte i uživajte…

https://photos.app.goo.gl/U2S15xqq41oCazSf9

Pripremile odgojiteljice Nina Šuštić i Ines Dlesk s djecom