Trenutno pregledavate “Jabučice” su dječji tjedan obilježile pokazavši svoje digitalne kompetencije

“Jabučice” su dječji tjedan obilježile pokazavši svoje digitalne kompetencije

Povodom dječjeg tjedna, a u skladu s poticanjem razvoja digitalnih kompetencija za koje su se odlučila djeca iz skupine “Jabučice”, izradili smo digitalne igre.
Godišnje doba jesen trenutno istražujemo putem svih osjetila. Kod boravka u prirodi dokumentirali smo aktivnosti, te su tako nastale predivne fotografije. Surađujući djeca su odabrala par fotografija koje su njima bila interesantne i najljepše. S obzirom da imamo iskustva s izradom digitalnih igara, djeci nije predstavljalo problem koristiti laptop i baratati mišem, te radeći u timovima postaviti sve na web.
Ovom aktivnosti kod djece smo pokušali osvjestiti da imaju:
Pravo na izbor,
Pravo na igru,
Pravo na zabavu,
Pravo na prijatelje.
Naše digitalne igre možete pronaći na webu pod ovim linkovima:
2021 10 08 09.21.50
2021 10 08 09.23.05