Trenutno pregledavate I vrtiću Sunce dodijeljen certifikat “Siguran vrtić”

I vrtiću Sunce dodijeljen certifikat “Siguran vrtić”

Vrtić „Sunce“ postao je ponosni vlasnik oznake“ Naš vrtić je siguran“. Oznaka je ostvarena kao rezultat uspješnog uključivanja u platformu Crvenog križa pod nazivom „ Sigurnije škole i vrtići“ koja ima cilj poboljšati znanje i ojačati kompetencije djece za teme povezane sa sigurnošću u vrtiću kao i pripremiti djecu i odrasle za izvanredne situacije. Na „ Prirodne sile „ nažalost ne možemo utjecati, no možemo primijeniti određene sigurnosne postupke kako bi se osjećali spremnije i sigurnije te pripremili na rad u ovakvim nepredvidivim uvjetima.

Dječji vrtić „Sisak Novi“ nastavlja s osvješćivanjem i dijeljenjem znanja o tome kako se suočiti s izazovima koje krizne situacije donose.

Pripremila: Mirjana Petrović