Trenutno pregledavate HGSS Novska u posjeti vrtiću Sunce

HGSS Novska u posjeti vrtiću Sunce

Da je vrtić mjesto „svakojakih“ iznenađenja uvjerila su se ne samo djeca našeg vrtića, već i stanari našeg kvarta, koji s osmjehom uživaju u svim našim događanjima, posebno onim na otvorenom. U sklopu projekta „Jednom tjedno zanimanje jedno“ naš prijatelj Andrija silno nam je želio predstaviti i pohvaliti se sa svojim ujakom Domagojem, spasiocem u Hrvatskoj gorskoj službi spašavanja. Nadasve human i hrabar posao Domagoj Cestarić predstavio nam je sa svojim kolegama, Branislavom Grubićem i Damirom Novačićem.
Veliko nestrpljenje i iščekivanje bilo je prisutno cijelog dopodneva dok smo očekivali svoje „goste“, ali sve se to isplatilo jer su demonstracijom svojih vještina i opreme ispunili sva naša očekivanja, i više od toga, pa je toga dana, a i nekoliko slijedećih vladalo potpuno oduševljenje s novim spoznajama. Demonstracija potrage i spašavanja uz pomoć psa koji je također dio tima HGSS, bila je toliko uvjerljiva i oduševila ne samo djecu, već i sve susjede i prolaznike koji su se slučajno tamo našli, te su svi odlučili da će jednog dana biti spasioci…ili barem planinari koji imaju povjerenja u njih. I kako slika uvijek govori više od riječi…i ovaj puta uvjerite se u to…u našoj galeriji.

HGSS1 HGSS2 HGSS3 HGSS4 HGSS5 HGSS6