Trenutno pregledavate “Gric i Grec” u Petrinji

“Gric i Grec” u Petrinji

U prostoru Galerije Krsto Hegedušić u Petrinji, 20. ožujka 2019. u sklopu preventivnog projekta „Edukacijom do zdravlja zuba“ članice naše dramske skupine izvele su predstavu „GRIC I GREC“. Projekt se provodi uz potporu Ministarstva zdravstva, a provode ga prim.dr.sc. dr. Ljubica Vranić, spec.dječje i preventivne stomatologije kao voditelj projekta, mr.sc.Ružica Krsnik, spec.dječje i preventivne stomatologije, te dr. Mira Lucarić.

Djeca iz Dječjeg vrtića Petrinjčica aktivno su se uključila u predstavu sa svojim saznanjima o zdravoj i nezdravoj prehrani, te izrazila zadovoljstvo predstavom s neobičnim likovima.

Predstavu su izvele članice naše dramske skupine „Mačke naglavačke“, Tihana Barać i Vesna Pavlica – odgojiteljice i Senka Kapelec, odgojitelj-animator (koja je i autor igrokaza ).