Trenutno pregledavate Gradonačelnica posjetila djecu objekta Tratinčica u novouređenim prostorijama

Gradonačelnica posjetila djecu objekta Tratinčica u novouređenim prostorijama

Početak nove godine započeo je u novom ruhu u 10 odgojnih skupina Dječjeg vrtića Sisak Novi. Stari, dotrajali namještaj nakon punih 40 godina zamijenjen je novim u svih šest odgojnih skupina objekta Maslačak, a opremljene su i četiri sobe u objektu Tratinčica. Novouređene prostorije obišla je gradonačelnica Siska Kristina Ikić Baniček u pratnji zamjenika gradonačelnice Ivice Rendulića i ravnateljice Ljubice Ivšić. Ugostili su ih odgojiteljice i mališani koji su ih počastili čajem. Posebnom ugođaju doprinjeli su komentari djece i odgojitelja koji su presretni uređenjem novih skupina.
Preostale četiri sobe objekta Tratinčica također će uskoro dobiti novi Ikein namještaj, a do kraja pedagoške godine sva djeca Dječjeg vrtića Sisak Novi boravit će u potpuno obnovljenim prostorijama s višim pedagoškim standardom zahvaljujući potpori Grada Siska.