Trenutno pregledavate Gabi Novak posjetila Dječji vrtić Sisak Novi

Gabi Novak posjetila Dječji vrtić Sisak Novi

Nakon uspješno provedenog projekta UNICEF-a i Grada Siska Sisačka šarena inkluzija u kojem je sudjelovao i DV Sisak Novi, UNICEF-ova dugogodišnja donatorica Gabi Novak i predstojnica Ureda UNICEF-a za Hrvatsku Valentina Otmačić posjetile su u četvrtak, 23. ožujka Sisak i Dječji vrtić Sisak Novi. Događaju su se pridružili  gradonačelnica Kristina Ikić Baniček i predstavnik Turske razvojne agencije TIKA za Hrvatsku Haşim Koç sa suradnicima. Dobrodišlicu su pripremila djeca iz Folklorne igraonice Maslačak koji su uz ples otpjevali nekoliko tradicionalnih dječjih pjesama. U prigodnom programu sudjelovala su i djeca romske populacije koja pohađaju vrtić. Poznatoj hrvatskoj glazbenoj divi zapjevali su pjesmu “Mali bratec Ivo”. Ravnateljica Ljubica Ivšić pokazala je gostima Park osjetila te afrički i turski centar u objektu Maslačak za koje je dobila riječi hvale. Gabi Novak izrazila je oduševljenje vrtićem, a posebno je na nju ostavio dojam glazbeni centar i njegova “čudnovata” glazbala.

unicef1 unicef2 unicef3 unicef4 unicef5 unicef6 unicef7 unicef8 unicef9 unicef10unicef11 unicef12 unicef13 unicef14 unicef15 unicef16 unicef17 unicef18 unicef19 unicef20unicef21unicef22unicef23unicef24