Folkloraši pjevali i plesali svetom Nikoli

Djeca iz Dječjeg vrtića Sisak Novi sudjelovali su u bogatom subotnjem programu povodom blagdana Svetog Nikole. Polaznici Folklorne igraonice Maslačak svojim nastupom razveselili su kupce trgovačkog centra Kaufland. Obučeni u narodne nošnje, uz tradicionalne pjesme Posavine i Pokuplja zaplesali su kolo i brzo privukli pažnju posjetitelja Kauflanda. Nakon nastupa djelatnici trgovačkog centra malim folklorašima uručili su prigodne poklone. Dok su djeca iz Maslačka nastupala u Kauflandu, Folklorna igraonica Tratinčica sudjelovala je na dočeku svetog Nikole na Majmunjaku. Uz nastupe brojnih izvođača, sveti Nikola je dočekan u veselom i raspjevanom ozračju.

Dječji vrtić Sisak Novi predstavio se kao institucija koja promovira volonterstvo na Gradskoj tržnici Kontroba povodom Svjetskog dana volontera koji je obilježen u subotu, 5. prosinca. Na promotivnom štandu izloženi su uradci skupina Pahuljice, Loptice, Cipelići, Duge i Tintilinići.

folklorna igraonica1 folklorna igraonica2 folklorna igraonica3 folklorna igraonica4 folklorna igraonica5 folklorna igraonica6 folklorna igraonica7 folklorna igraonica8 folklorna igraonica9 folklorna igraonica10folklorna igraonica11 folklorna igraonica12 folklorna igraonica13 folklorna igraonica14 folklorna igraonica15 folklorna igraonica16 folklorna igraonica17 folklorna igraonica18 folklorna igraonica19 folklorna igraonica20 trznica1 trznica2 trznica3 trznica4 trznica5 trznica6