Trenutno pregledavate Folkloraši Maslačka i Kosjenke sudjelovali u humanitarnoj akciji Udruge Veliko srce malom srcu

Folkloraši Maslačka i Kosjenke sudjelovali u humanitarnoj akciji Udruge Veliko srce malom srcu

U organizaciji Udruge Veliko srce malom srcu koja promiče razvijanje svijesti o potrebi ranog utvrđivanja srčanih grešaka, organizirana je humanitarna akcija u trgovačkom centru Kaufland. Akciju su podržali Dječji vrtić Sisak Novi, Dječji vrtić Sisak Stari i Grad Sisak. Blagdan Valentinova simbolizira srce i ljubav, a mališani sisačkih vrtića svoju ljubav za oboljelu djecu iskazali su pjesmom i plesom. Nastupila su djeca iz folklorne igraonice Maslačak koji su posjetiteljima Kauflanda pokazali tradicionalne splitske plesove. Nakon malih “Splićana” nastupili su pjevači zbora Kosjenka, a odgojiteljice iz Dječjeg vrtića Sisak Stari uprizorile su predstavu Maca papučarica. Organizatorice akcije voditeljica podružnice Sisačko-moslavačke županije Udruge Veliko srce malom srcu Andreja Ložar i članica Ida Radovčić zahvalile su u ime udruge na angažmanu svih sudionika.