Trenutno pregledavate Fašničko ludilo na Gradskoj tržnici u Capragu

Fašničko ludilo na Gradskoj tržnici u Capragu

Princeze, vještice, super junaci, čudovišta i ostali djeci zanimljivi likovi, zaplesali su na tržnici u Capragu u ponedjeljak, 8. veljače 2015. godine. Fašnik na tržnici organiziran je u suradnji s Gradskom tržnicom Sisak, a direktorica Adelina Ivković osigurala je krafne za sve mališane. Na fašniku su sudjelovala djeca i odgajatelji objekta Maslačak i odgojna skupina Medvjedići iz objekta Radost. Fašnička povorka u organizaciji DV Sisak Novi održat će se u utorak, 9. veljače u Capragu u 10 sati, a djeca iz Tratinčice i Sunca organiziraju fašnik od 10,30 sati.

fasnik1 fasnik2 fasnik3 fasnik4 fasnik5 fasnik6 fasnik7 fasnik8 fasnik9 fasnik10 fasnik11 fasnik12 fasnik13 fasnik14 fasnik15 fasnik16 fasnik17 fasnik18 fasnik19