Trenutno pregledavate Fancy dan sa Sisačkom šarenom inkluzijom na kupalištu Zibel

Fancy dan sa Sisačkom šarenom inkluzijom na kupalištu Zibel

Raznim sportskim aktivnostima i zabavnim sadržajima obilovao je i ovogodišnji Fancy dan na kupalištu Zibel. Ova sada već tradicionalna manifestacija Dječjeg vrtića Sisak Novi održana je četvrti put početkom ljeta te drugi put u okviru projekta Sisačka šarena inkluzija. Za djecu starijih skupina iz objekata Maslačak, Sunce i Tratinčica te skupinu romske populacije Zmajići organizirane su aktivnosti uz animaciju odgojiteljice animatorice Senke Kapelec. Pjesmom, plesom i raznim igrama djeca su proslavila početak ljeta. Prema izjavi ravnateljice Ljubice Ivšić djeca su se sjajno zabavila te je u nizu bogatih sadržaja u Dječjem vrtiću Sisak Novi ovo jedan od najljepših dana u godini.

fancy dan1 fancy dan2 fancy dan3 fancy dan4 fancy dan5 fancy dan6 fancy dan7 fancy dan8 fancy dan9 fancy dan10fancy dan11 fancy dan12 fancy dan13 fancy dan14 fancy dan15 fancy dan16 fancy dan17 fancy dan18 fancy dan19