Trenutno pregledavate Erasmus dani u DV Sisak Novi

Erasmus dani u DV Sisak Novi

Dani Erasmusa (Erasmus Days) godišnja su proslava programa Erasmus+, najvećeg programa Europske unije namijenjenog obrazovanju, osposobljavanju, mladima i sportu.

Dani Erasmusa prvi su puta održani 2017. godine na inicijativu francuske nacionalne agencije za program Erasmus+.

Erasmus dani ove su se godine obilježavali od 14. do 16. listopada, a u tu svrhu u našem smo vrtiću 15. listopada održali Okrugli stol na kojem su odgojiteljice našeg vrtića imale priliku doznati više o aktivnostima i rezultatima Erasmus+ projekta „Zajedno za lakši prijelaz“ („Transition is our mission“). Svoje iskustvo u provedbi projekta podijele su odgojiteljice, ravnateljica i pedagoginja DV Sisak Novi. U raspravi koja je uslijedila razgovarali smo o načinima kako dodatno poboljšati suradnju sa školama u okruženju.