Trenutno pregledavate Eko predstava “Korak po korak do čiste planete”

Eko predstava “Korak po korak do čiste planete”

U srijedu 3.3.2021. godine sva djeca iz dječjeg vrtića „Sisak Novi“ (objekti Maslačak i Radost) imala su priliku prisustvovati eko predstavi „Korak po korak do čiste planete“ koja je zbog epidemioloških mjera održana u vrtićkom dvorištu.

Predstava je bila zabavna i edukativna te je potaknula djecu na aktivno sudjelovanje. Radnja priče bila je primjerena dječjoj dobi te su ju djeca pratila s lakoćom i razumijevanjem. Vješti glumci su kroz zabavu i igru podsjetili naše mališane gdje odložiti koje smeće te kako ga što više smanjiti u svakodnevnom životu.

Kroz samu radnju priče djecu su vodili junaci Ružica, eko-ratnica i njezin prijatelj Dino. Interakcija djece s glumcima bila je dvosmjerna. Gledajući i sudjelujući u predstavi nadamo se kako su junaci priče probudili bar jednog eko ratnika među našim mališanima koji će svjesno brinuti o našoj planeti  jer na kraju krajeva ovaj planet ostavljamo baš njima, našoj djeci.

Pogledajte fotografije kako nam je bilo…

Napisala i fotografirala odgojiteljica Nina Šuštić.

Img 30088101bb9225852f3c917966e8ca82 V
Img Dacc99eb07dd031cb8a4d52dfbbfcf56 V