Trenutno pregledavate Eko dan i Međunarodni dan kulturne baštine svečano obilježen u Maslačku i Radosti

Eko dan i Međunarodni dan kulturne baštine svečano obilježen u Maslačku i Radosti

Prošlo je točno godinu dana od otvorenja Parka osjetila u objektu Maslačak, a 23. rujan upisan je kao Eko dan vrtića koji će se slaviti svake godine. Stoga je u svim objektima Dječjeg vrtića Sisak Novi eko rođendan posebno proslavljen. Odmah ujutro započete su razne ekološke i sportske aktivnosti. Djeca su marljivo uređivala cvjetne gredice, čistili i sakupljali lišće, a oni iz najmlađe vrtićke skupine skidali su čepove s PET ambalaže. Za obilježavanje Eko dana naglasak je stavljen i na zdravu prehranu te je stoga bilo posluženo razno voće. U glazbenom dijelu programa obilježen je Međunarodni dan kulturne baštine. Nastupili su djeca iz Folklorne igraonice Maslačak i KUD “Tradicija” iz Capraških poljana. Ravnateljica Ljubica Ivšić zahvalila je svim djelatnicima na zalaganju i izvrsnim rezultatima rada koji su učinili DV Sisak Novi prepoznatljivim i izvan granica grada te najavila nove projekte i proširenje Parka osjetila.

eko-dan1 eko-dan2 eko-dan3 eko-dan4 eko-dan5 eko-dan6 eko-dan7 eko-dan8 eko-dan9 eko-dan10 eko-dan11 eko-dan12 eko-dan13 eko-dan14 eko-dan15

eko-dan16 eko-dan17 eko-dan18  eko-dan20 eko-dan21 eko-dan22 eko-dan23 eko-dan24 eko-dan25 eko-dan26jpg eko-dan27 eko-dan28 eko-dan29