Trenutno pregledavate DV Sisak Novi sa 300 mališana sudjelovao u fašničkoj povorci

DV Sisak Novi sa 300 mališana sudjelovao u fašničkoj povorci

fasnik1

Dječji vrtić Sisak Novi sudjelovao je sa 300-njak djece na dječjem fašniku koji je održan u subotu, 30. siječnja 2015. godine.  Sisačke su ulice preplavile hobotnice, bundeve, pingvini, mornari, gusari i druge zanimljive maske iza kojih su stajala vrtićka djeca i učenici osnovnih škola. Mimohod su predvodile Plesna udruga Dijamant i Građanska željezničarska glazba Sisak, a na središnjoj pozornici u Kranjčevićevoj ulici mališane i njihove roditelje zabavljao je Kazališni bend. Po završetku proslave dodijeljene su i nagrade za najbolje maske. Mališani Dječjeg vrtića Sisak Novi za svoje maske pingvina osvojili košaru bombona i poklon predstavu Doma kulture Kristalna kocka vedrine.