Trenutno pregledavate DV Sisak Novi na Danima zahvalnosti za plodove zemlje

DV Sisak Novi na Danima zahvalnosti za plodove zemlje

Dani zahvalnosti za plodove zemlje-dani kruha održani su u petak na tržnici Kontroba. I ove godine Dječji vrtić Sisak Novi predstavio se sa svojim štandom mnoštvu izlagača i posjetitelja. Manifestaciju je otvorio zamjenik gradonačelnice Ivica Rendulić, koji je zajedno sa svojim suradnicima obišao sve izlagače. U bogatom kulturno-umjetničkom programu nastupila su djeca Folklorne igraonice Maslačak i Tratinčica. I ove godine nagrađeni su najbolji izlagači. Tako su nagrade za najbogatiji štand među školama dobile: Osnovna škola Budaševo-Topolovac -Gušće, a za najkreativniji štand uručena je nagrada Osnovnoj školi Ivan Kukuljević Sisak. Najbolji je OPG Prosenik iz Hrastelnice, a HKUD „Radost“ Sela je dobio nagradu za najbolji štand. Posebne i poticajne nagrade dobili su: Dom za starije i nemoćne osobe Sisak i Dom za djecu Vrbina Sisak. Dječji vrtić Sisak Stari i Sisak Novi dobili su zahvale za sudjelovanje.