DV Sisak Novi i ove godine sudjeluje na Sajmu cvijeća

Sajam cvijeća je i ove godine obogatio svojom instalacijom Dječji vrtić Sisak Novi. S obzirom da se ove godine obilježava 180 godina obrtništva u Sisku, izložbeni prostor DV Sisak Novi pretvoren je u postolarsku radnju po uzoru na radnju jednog od rijetkih sisačkih postolara Đuke Vrđuke. Postolarsku radnju punu kaširanih cipela i cipela od peglanih vrećica u boji, osmislile su odgajateljice Tihana Barać, Koraljka Antić Selanac, Vesna Pavlica i Ivana Sertić. Nakon što su pogledali izložene eksponate, djeca iz objekata Maslačak, Radost, Sunce i Tratinčica pridružili su se velikoj povorci na Cvjetnom korzu, a potom su uživali u prigodnom programu na kojem su sudjelovali i polaznici Engleske igraonice.

sajam cvijeca1 sajam cvijeca2 sajam cvijeca3 sajam cvijeca4 sajam cvijeca5 sajam cvijeca6 sajam cvijeca7 sajam cvijeca8 sajam cvijeca9 sajam cvijeca10sajam cvijeca11 sajam cvijeca12 sajam cvijeca13 sajam cvijeca14 sajam cvijeca15 sajam cvijeca16 sajam cvijeca17 sajam cvijeca18 sajam cvijeca19