Trenutno pregledavate Duge posjetile prijatelje u zagrebačkom vrtiću Mali talenti

Duge posjetile prijatelje u zagrebačkom vrtiću Mali talenti

Djeca iz odgojne skupine Duge, u pratnji odgajateljica Sadije Zlonoga i Ines Dlesk, pedagogice Margarete Škofljanec, zdravstvene voditeljice Vlaste Ferčić te ravnateljice Ljubice Ivšić, posjetili su djecu u zagrebačkom privatnom vrtiću Mali talenti i Malu sportsku akademiju. Ovo je drugo zajedničko druženje nakon posjeta Malih talenata Dječjem vrtiću Sisak Novi. Mališani su čitav dan proveli u igri i druženju, sudjelovali su u sportskoj animaciji i plivanju na bazenu Male sportske akademije. Ovo nije kraj prijateljstva, a već je dogovoren slijedeći susret na proljeće u Sisku kada će mali zagrepčani posjetiti Park osjetila u našem vrtiću.

edukarena1 edukarena2 edukarena3 edukarena4 edukarena5 edukarena6 edukarena7 edukarena8 edukarena9 edukarena10 edukarena11 edukarena12 edukarena13 edukarena14 edukarena15 edukarena16