Duge nastupile u Glini na humanitarnom koncertu za UNICEF

Djeca iz odgojne skupine Duge Dječjeg vrtića Sisak Novi posjetili su Dječji vrtić Bubamara u Glini u utorak, 8. prosinca 2015. godine. Tijekom večeri sudjelovali su u velikom humanitarnom koncertu za UNICEF-ov program “Škole i vrtići za Afriku”. Prikupljena su vrijedna donacijska sredstva koje će glinski Bubamarci uplatiti na žiro račun UNICEF-a. Publika u prepunoj dvorani Hrvatskog doma u Glini je velikim pljeskom pozdravila nastup pjevačkog zbora Kosjenka, koji su zajedno s Bubamarcima otpjevali najpoznatije božićne pjesme. Bubamarci su obećali Dugama uzvratiti posjet na prvi dan proljeća.

koncert u glini1 koncert u glini2 koncert u glini3 koncert u glini4 koncert u glini5 koncert u glini6 koncert u glini7 koncert u glini8 koncert u glini9 koncert u glini10koncert u glini11 koncert u glini12 koncert u glini13 koncert u glini14 koncert u glini15 koncert u glini16 koncert u glini17 koncert u glini18 koncert u glini19 koncert u glini20 koncert u glini21 koncert u glini22 koncert u glini23 koncert u glini24