Trenutno pregledavate “Dobre osice” konačno dočekale posjet školskim klupama

“Dobre osice” konačno dočekale posjet školskim klupama

I ove godine jedan od najiščekivanijih događaja je posjet školi u koju će na jesen krenuti naši predškolci. Nije to samo značajno zbog odlaska u školu, već i zbog toga da svi u vrtiću znaju tko su ti najstariji, ove godine “12 veličanstvenih” budućih školaraca. Uzbuđenje i sreća bili su neizmjerni, a već na samom prilazu školi dočekali su nas svi naši bivši prijatelji koji su u prethodne dvije godine otišli u školu iz skupine. U 1. b razredu dočekalo nas je prekrasno iznenađenje i prijatelji s učiteljicom Mihaelom Šimunović koji su za djecu pripremili program dobrodošlice, ali i kao pravi školarci odradili svoj prvi školski zadatak. Dan prepun iznenađenja, uzbuđenja, zagrljaja sa starim prijateljima iz vrtića završili smo časteći se grickalicama, keksima i sokovima, te se, samo na kratko, oprostili sa školom i prijateljima, jer se vraćamo brzo, već na jesen.