Dobre osice izrađivale kreme

Ako ste ponekad pomislili da nešto u vrtiću nije moguće…pa prevarili ste se. I nakon sportskog duha, friziranja, na red je došla i ljepota i zdravlje našeg tijela. Na blagdan svetog Nikole, zaštitnika djece, pomoraca, ali i ljekarnika upravo i baš danas na zajednički “blagdan” došla nam je u goste ljekarnica. Višnja je mama našeg prijatelja Dorijana koja je zajedničkim snagama s djecom radila kremu za lice. Prirodnim sastojcima bez ikakvih konzervansa radili su kremice za nježno dječje lice da ih štiti u ove hladne dane. Objasnila nam je od kojih sastojaka i zašto baš od njih se i na koji način radi krema, ali i gdje je to naučila i gdje to svakodnevno radi. Još jedan veseli i neobičan dan u našem vrtiću dočarati će vam i ove fotografije.

ljekarnica6 ljekarnica5 ljekarnica4 ljekarnica3 ljekarnica2 ljekarnica1