Dječji vrtić Sisak Novi dobio status Međunarodne Eko škole

Dječji vrtić Sisak Novi dobio je prestižni status Međunarodne Eko škole. Povelja i Zelena zastava sa znakom Eko škole uručene su predstavnicima DV Sisak Novi na svečanosti u Zagrebu, u dvorani Gastro Globus, 13. travnja 2015. godine. Svečanost dodjele certifikata i Zelenih zastava novim eko vrtićima i školama, kao i onima koji su obnovili taj status održana je u organizaciji Udruge “Lijepa naša”, a prisustvovale su delegacije brojnih vrtića i škola iz cijele Hrvatske. Delegaciju Dječjeg vrtića Sisak Novi činile su ravnateljica Ljubica Ivšić koja je radosno i ponosno preuzela Zelenu zastavu i Povelju, pedagogica Margareta Škofljanec, psihologica Ivana Barišić Perše, odgajateljica Sadija Zlonoga te predstavnica Grada Siska Kristina Sučić. Svečano podizanje Zelene zastave održat će se povodom Dana grada u petak, 03. lipnja 2016. godine.

zelena zastava2 zelena zastava3 zelena zastava4