Djeca okitila bor na Gradskoj tržnici u Capragu

Veliki bor na Gradskoj tržnici u Capragu ukrasila su djeca iz objekta Maslačak Dječjeg vrtića Sisak Novi. Radosni događaj uljepšale su božićne pjesme i nastup Folklorne igraonice Maslačak. Djeci u kićenju bora su pomogle direktorica Gradske tržnice Sisak Adelina Ivković, ravnateljica DV Sisak Novi Ljubica Ivšić i gradonačelnica Siska Kristina Ikić Baniček. Nakon ukrašavanja božićnog drvca uslijedilo je zajedničko fotografiranje. Ova aktivnost je samo još jedna u nizu koje Dječji vrtić Sisak Novi ostvaruje s Gradskom tržnicom Sisak.

kicenje bora1 kicenje bora2 kicenje bora3 kicenje bora4 kicenje bora5 kicenje bora6 kicenje bora7 kicenje bora8 kicenje bora9 kicenje bora10 kicenje bora11 kicenje bora13 kicenje bora14 kicenje bora15 kicenje bora16 kicenje bora17 kicenje bora18 kicenje bora19 kicenje bora20 kicenje bora21 kicenje bora22 kicenje bora23