Djeca Dječjeg vrtića Sisak Novi provela dan u duhu tolerancije

Poštovanje, ljubav, razumijevanje, prihvaćanje, empatija, ljudskost, nenasilje…samo se neke od poruka koje su djeca Dječjeg vrtića Sisak Novi istakli na svojim transparentima na temu tolerancije. U svim objektima vrtića brojnim aktivnostima obilježen je Međunarodni dan tolerancije u srijedu, 16. studenoga. U Maslačku je organizirana parlaonica u kojoj su sudjelovala djeca iz programa predškole, a potom su mališani dijelili letke ispred Narodne knjižnice i čitaonice Vlado Gotovac u Capragu. U Gradskoj vijećnici organiziran je pravi mali „aktualni sat“ u kojem su sudjelovali skupine Dobre osice, Loptice, Zvjezdice, Zečići i Medvjedići. Pozdravio ih je pročelnik Odijela za društvene djelatnosti Goran Grgurač, a djeca su mu poklonila crtež s porukama mira i ljubavi. Potom su se svi uputili prema Pješačkoj zoni gdje se skupina Jagodice predstavila sa svojim projektom „Konj moj prijatelj. I u objektu Sunce su mališani iz skupine Ježići obilježili Dan tolerancije. Za tu prigodu izradili su posebne crteže u kojima su pokazali svoje viđenje tolerancije.

dan-tolerancije1 dan-tolerancije2 dan-tolerancije3 dan-tolerancije4 dan-tolerancije5 dan-tolerancije6 dan-tolerancije7 dan-tolerancije8 dan-tolerancije9 dan-tolerancije10dan-tolerancije11 dan-tolerancije12 dan-tolerancije13 dan-tolerancije14 dan-tolerancije15 dan-tolerancije16 dan-tolerancije17 dan-tolerancije18 dan-tolerancije19 dan-tolerancije20dan-tolerancije21 dan-tolerancije22 dan-tolerancije23 dan-tolerancije24 dan-tolerancije25 dan-tolerancije26 dan-tolerancije27 dan-tolerancije28 dan-tolerancije29 dan-tolerancije30 dan-tolerancije31