Trenutno pregledavate Dan vrtića u objektu Tratinčica – predstava “Ježek i Jožek”

Dan vrtića u objektu Tratinčica – predstava “Ježek i Jožek”

Dan vrtića smo u objektu Tratinčica obilježili raznim aktivnostima u dvorištu vrtića, a osobito predstavom za sve skupine objekta.
Priča je to o dva prijatelja, dječaku Jožeku i malenom ježiću Ježeku, koji se nakon zajedničkih dana provedenih u igri i veselju rastaju jer Jožek odlazi u vrtić. Ježeku je dosadno pa traži način kako će se razveseliti. U svom traganju upada u razne nevolje te susreće zanimljive osobe (jednu gospođu, prodavača u voćarni i čuvara parka). Priča je to i o prijateljstvu i dijeljenju. Uz poznate dječje tradicijske pjesmice (“Kruška, jabuka, šljiva”, ” Sjedi ježo”, “Boc boc iglicama”) za naše vrtićance i zajedno s njima otpjevale su i odglumile odgojiteljice Marina, Vesna i Ivanka.