Dan Sunca slavljen u svim objektima DV Sisak Novi

Djeca Dječjeg vrtića Sisak Novi, usprkos oblacima, tmurnom i hladnom vremenu proslavila su Dan Sunca u svim objektima. Najveselije je bilo u objektu Sunce jer se slavio imendan vrtića. Da bi slavlje bilo potpuno pobrinula se gradonačelnica Kristina Ikić Baniček koja je donijela tortu u obliku sunca. Pjevalo se i plesalo u dvorištu Tratinčice, a u Maslačku su nastupila djeca iz zbora Kosjenka i Folklorne igraonice. U čast Suncu mali recitatori iz Bipsića, Duga, Loptica i Smajlića su recitirali pjesme. Za kraj prigodnog programa uprizorena je edukativna predstava “Pozdrav Suncu”. Svađa je to između Sunca i Vjetra o tome tko je jači. Vjetar uz pomoć djece pokazuje snagu i moć, ali snaga Sunca uz sav sjaj, ljepotu i blagost pobjeđuje Vjetar koji na kraju priznaje poraz svoje sile. Predstavu su odigrale odgajateljice animatorice Senka Kapelec i Ivanka Rođak te odgajateljica Gordana Karakaš. Za Dan Sunca, gospodin Slaven Ličina je postavio u svim objektima Dječjeg vrtića Sisak Novi sunčane satove.

dan sunca1 dan sunca2 dan sunca3 dan sunca4 dan sunca5 dan sunca6 dan sunca7 dan sunca8 dan sunca9 dan sunca10dan sunca11 dan sunca12 dan sunca13 dan sunca14 dan sunca15 dan sunca16 dan sunca17 dan sunca18 dan sunca19 dan sunca20dan sunca21 dan sunca22 dan sunca23 dan sunca24 dan sunca25 dan sunca26 dan sunca27