Trenutno pregledavate Bipsići u proljetnom čišćenju i blagovanju

Bipsići u proljetnom čišćenju i blagovanju

Djeca iz odgojne skupine Bipsići objekta Maslačak Dječjeg vrtića Sisak Novi, sa svojim odgajateljicama Ivankom Idžaković i Gordanom Perak, svakodnevno prate događanja u Parku osjetila. Tako su ovaj put samoincijativno započeli čišćenje parka od suhog lišća i grančica. Vrlo spretno su baratali kako malim tako i velikim grabljama. Dok su uređivali okoliš primjetili su da je zelena salata u njihovom povrtnjaku već dovoljno velika za berbu, kao i poriluk koji su jesenas zasadili. Salatu su uz pomoć tete Marice iz kuhinje uredno oprali i začinili te pojeli uz zdravo varivo od ričeta.

proljetno ciscenje1 proljetno ciscenje2 proljetno ciscenje3 proljetno ciscenje4 proljetno ciscenje5 proljetno ciscenje6