Akcija “Jedno dijete jedan cvijet”

Povodom Dječjeg tjedna, koji se obilježava od 3. do 9. listopada 2016. godine i Međunarodnog dana zaštite staništa, u DV Sisak Novi organizirana je još jedna vrlo uspješna akcija “Jedno dijete jedan cvijet”. Djeca su, uz pomoć odgajateljica, posadila oko 1000 maćuhica koje su jednim dijelom donirali roditelji, a ostatak je osigurala ravnateljica Ljubica Ivšić. Izvrsna suradnja s roditeljima rezultirala je prekrasnim cvjetnim gredicama uz objekte Maslačak, Radost i Tratinčica.

jedno-dijete-jedan-cvijet1 jedno-dijete-jedan-cvijet2 jedno-dijete-jedan-cvijet3 jedno-dijete-jedan-cvijet4 jedno-dijete-jedan-cvijet5 jedno-dijete-jedan-cvijet6 jedno-dijete-jedan-cvijet7 jedno-dijete-jedan-cvijet8 jedno-dijete-jedan-cvijet9jedno-dijete-jedan-cvijet10 jedno-dijete-jedan-cvijet11 jedno-dijete-jedan-cvijet12 jedno-dijete-jedan-cvijet13 jedno-dijete-jedan-cvijet14 jedno-dijete-jedan-cvijet15 jedno-dijete-jedan-cvijet16 jedno-dijete-jedan-cvijet17 jedno-dijete-jedan-cvijet18