Trenutno pregledavate Završni radovi u Dječjem vrtiću Sisak Novi

Završni radovi u Dječjem vrtiću Sisak Novi

Nakon dvije godine objekt Maslačak u potpunosti dobiva novo ruho u pripremi za pedagošku godinu 2016/2017. Osim radova na podnim oblogama, zidovima u potpunosti je tijekom ljeta rekonstruirana glavna kuhinja u objektu Radost, te klimatiziran prostor objekta Tratinčice u cijelosti, a u tijeku je i postavljanje antistresnih podloga na dječjim igralištima svih objekata Dječjeg vrtića Sisak Novi. Objekt Sunce je zablistao novim bojama i uređenim prostorom. Majstorima su se u radovima pridružili volonteri, asistenti te djelatnici Dječjeg vrtića Sisak Novi uređenjem unutarnjeg i vanjskog prostora, obnavljanjem sprava, osvježenjem Parka osjetila i prilaznih cvjetnih gredica u svim objektima. Ravnateljica Ljubica Ivšić se zahvaljuje svim djelatnicima, volonterima i asistentima koji su svoje slobodno vrijeme odvojili i već danima rade zajedno na uređenju prostora da bi djecu, roditelje i djelatnike dočekao što ljepši i uređeniji okoliš nakon povratka u Vrtić.

 

 

 

Završni radovi 01 Završni radovi 02 Završni radovi 04 Završni radovi 06 Završni radovi 07 Završni radovi 8 Završni radovi 9 Završni radovi 10

Završni radovi 05