Trenutno pregledavate Završeni ljetni radovi u DV Sisak Novi

Završeni ljetni radovi u DV Sisak Novi

Početak pedagoške godine protekao je u radosnom ozračju u DV Sisak Novi. Posebno iznenađenje koje je dočekalo djelatnike je potpuno novi izgled prostora u objektu Maslačak. Tijekom ljetnih mjeseci “stara dama” Maslačak je konačno dovršena i zasjala u punom sjaju. Uklonjena je stara lamperija, izgletani su i oličeni zidovi te su postavljene nove podne podloge. U svim objektima su postavljene plazme na kojima će roditelji tijekom cijele godine biti redovito informirani o svakodnevnim zbivanjima u skupinama. Preuređene su prostorije i u objektu Sunce, a u kuhinji su postavljeni novi kuhinjski elementi. Objekt Tratinčica je u cijelosti klimatiziran, a u tijeku je opremanje novim tepisima u skupinama. Glavna kuhinja, koja se nalazi u objektu Radost je rekonstruirana, dok su prelakirani parketi u jaslicama. Ovo je samo segment ljetnih radova koji će boravak djeci u vrtiću učiniti mnogo ugodnijim. Prema izjavi ravnateljice Ljubice Ivšić ljeto 2017. godine bit će provedeno u objektu Tratinčica u kompletnoj rekonstrukciji prostora.

radovi1 radovi2 radovi3